Razem Dla Medyków – wspieramy personel medyczny, walczący z COVID-19

artykuły

15 000 – tyle pełnowartościowych posiłków ufundowaliśmy wspólnie z pozostałymi uczestnikami akcji #RazemDlaMedyków.

Razem dla Medyków

Wszyscy z nadzieją wypatrujemy powrotu do normalności. Tymczasem nie powinniśmy zapominać o wzajemnym wsparciu, które jest tak ważne w tym trudnym okresie. Dlatego, w akcie solidarności i wdzięczności wobec personelu medycznego, stojącego na pierwszej linii walki z Covid-19, dołączyliśmy do akcji #RazemDlaMedyków.

Wspólnie z organizatorem – MTP oraz pozostałymi zaangażowanymi firmami ufundowaliśmy 15 000 posiłków dla pracowników placówek ochrony zdrowia w Warszawie. W ten sposób chcemy wesprzeć tych, którzy każdego dnia walczą o zdrowie i życie, nasze i naszych bliskich. Jeśli również chcesz pomóc i przekazać posiłek pracownikom służb medycznych oraz innym potrzebującym, dołącz do inicjatywy #zawieszonyparagon, którą organizuje MTP. Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę i zrobić coś dobrego dla innych 😊 Do zobaczenia w lepszej rzeczywistości.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Jak prawidłowo dobrać sprzęgła? (część 2)
Elementy Elesa+Ganter w kontenerach AdBlue – case study firmy Petroleo

Najnowsze artykuły

Menu