Rękojeści EBK

rękojeści

Firma Elesa+Ganter poszerzyła gamę oferowanych rękojeści EBK o wariant z kolorową zaślepką lub przezroczystą pokrywką działającą jak szkło powiększające.

Pod przezroczystą pokrywkę umieszczoną w ramieniu rękojeści można umieścić samoprzylepną etykietę z oznaczeniami, rysunkami , logo itp.

W przypadku wariantu rękojeści z jedną z 6 standardowych kolorów zaślepek istnieje możliwości umieszczenia dowolnego logo lob oznaczenia dzięki technice tampodruku.

 

rękojeści

Rys. Rękojeści EBK z kolorowymi zaślepkami

Nowo wprowadzone warianty rękojeści dają możliwość firmie Elesa+Ganter zaoferowania produktu klientowi w pełni unikalnego, spersonifikowanego.
Powierzchnia rękojeści pokryta jest ”miękkim w dotyku” elastomerem powleczonym na korpusie wykonanym z wysokoudarowego wzmocnionego technopolimeru na bazie polipropylenu (PP).

Całość tego rozwiązania technicznego przeszła pozytywnie certyfikację przez FDA ( U.S. Food and Drug Administration ).

Rękojeści pokryta ”miękkim w dotyku” elastomerem gwarantuje dobry chwyt nawet w obecności olei, smarów i potu. Z tego powodu jest odpowiedni dla sprzętu fitness, narzędzi i maszyn ogrodniczych, transportu dóbr, precyzyjnych instrumentów oraz sprzętu rehabilitacyjnego.

Rękojeści EBK uzyskały w roku 2007 nagrodę International Design Award ( Niemcy ) oraz Good Design Award ( Japonia ).

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem sprzedaży Elesa+Ganter.

Strony katalogowe opisywanego produktu:

Inne wersje wykonania pokręteł EBK znajdą Państwo tutaj:

Dodatkowe informacje dostępne są także na stronie:

www.elesa-ganter.pl

Kontakt:
Centrala: +48 22 737 70 47
Pomoc techniczna: +48 691 772 572 (Krzysztof Stutko

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: ,
Kątowy mechanizm pozycjonujący
Uchwyty z ochroną antymikrobiologiczną – SAN

Najnowsze artykuły

Menu