Rok 2007 z Elesa + Ganter

Aktualnościartykuły

Nowy Rok to zwykle okazja do podsumowań wydarzeń minionych miesięcy. Także my chcielibyśmy przedstawić najważniejsze dla nas momenty mijającego roku. A tych nie brakowało – by lepiej wyjść naprzeciw potrzebom Klientów rozwijaliśmy dostępność naszej oferty przez Internet, byliśmy także obecni na najważniejszych branżowych targach. W ciągu minionych 12 miesięcy oferta produktów Elesa+Ganter powiększyła się o ponad 180 nowych artykułów. Wśród nich znalazły się 2 wyróżnione prestiżowymi nagrodami IF Awards. Poszerzona oferta znalazła odzwierciedlenie w nowym, udostępnionym Klientom katalogu. Jednym z ostatnich wydarzeń mijającego roku było przyznanie firmie ELESA certyfikatu ISO potwierdzającego proekologiczny charakter procesu produkcyjnego.

Rok 2007 zaczął się dla nas od otrzymania przez dwa produkty marki ELESA: rękojeści EBK-SOFT i uchwyty EPR oskarów wzornictwa, za jaki uznaje się nagrody IF Awards. Nagrodzone artykuły są rozszerzeniem grupy produktów określanych mianem Ergostyle, charakteryzujących się między innymi perfekcyjnie dopracowaną ergonomią i rozszerzoną w stosunku do standardowej oferty gamą kolorystyczną.

Równolegle rozwijaliśmy serwis internetowy czyniąc go łatwiej dostępnym dla naszych Klientów za pośrednictwem wyszukiwarek internetowych. Na stronie www.elesa-ganter.pl uruchomiliśmy także m.in. wyszukiwarkę pozycji magazynowych pozwalającą na zorientowanie się, czy dany produkt jest w tej chwili dostępny w naszym magazynie. By przybliżyć wszystkim zainteresowanym naszą ofertę oraz prowadzoną działalność uruchomiliśmy newsletter „Magazyn dla konstruktorów” rozsyłany cyklicznie do osób, które go zaprenumerują. Można w nim znaleźć m.in. opisy nowych, wprowadzanych właśnie na rynek standardowych elementów maszyn. Tych zaś w ciągu ostatnich miesięcy nie brakowało.

Na łamach newslettera nie mogliśmy jednak zaprezentować wszystkich nowych produktów (ich opisy można znaleźć w najnowszym katalogu), dlatego wybraliśmy tylko te, naszym zdaniem najbardziej interesujące. Zaliczają się do nich:

Nasi Klienci mieli okazję zapoznania się z nową ofertą także na targach. W tym roku, tak jak i w poprzednich latach ELESA+GANTER Polska uczestniczyła w dwóch tego typu imprezach: targach Mach-Tool (wiosną) oraz POLAGRA-TECH (jesienią) organizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Końcowym akcentem mijającego roku było przyznanie firmie ELESA certyfikatu ISO 140001:2004 potwierdzającego funkcjonowanie Systemu Zarządzania Środowiskowego. Tym samym firma potwierdziła, że wpływ prowadzonej przez nią działalności na środowisko spełnia najwyższe standardy.

Wszystkie te wydarzenia nie byłyby możliwe bez udziału naszych Klientów, których oczekiwania wytyczają nasze kierunki rozwoju. Za ten wkład serdecznie dziękujemy.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Komputer na tropie złodziei rowerów
Przyspieszony system dostaw w ELESA+GANTER Polska

Najnowsze artykuły

Menu