Rok 2008 z ELESA+GANTER Polska

Aktualnościartykuły

Wykorzystując moment sprzyjający wspomnieniom i podsumowaniom chcieliśmy przypomnieć naszym czytelnikom najważniejsze wydarzenia z 2008 roku związane z prowadzoną przez nas działalnością a służące wygodzie naszych Klientów.

Rok 2008 rozpoczęliśmy od mocnego akcentu – wprowadzenia przyspieszonego systemu dostaw.

Nowy standard zaopatrywania

naszego magazynu w Starej Iwicznej ma na celu jedno – skrócenie czasu oczekiwania przez Klientów na zamówiony towar.

Jednocześnie, dzięki modernizacji linii produkcyjnych Otto Ganter nasi Klienci otrzymali możliwość składania zamówień specjalnych na wykonanie uchwytów z serii GN 426, GN 426.1, GN 666, GN 333. Z kolei wprowadzenie przez firmę ELESA w pełni automatycznej produkcji pokręteł VCT, cieszących się dużą popularnością, oznaczało dla naszych Klientów możliwość zamawiania tego produktu po niższych cenach i w 6 różnych wariantach wykończenia.
W roku 2008 poszerzyliśmy naszą ofertę o blisko 100 nowych pozycji. Do najciekawszych, nowatorskich rozwiązań, które mają służyć wygodzie Klientów zaliczyć można m.in.:

  • specjalne zawiasy z czujnikiem zwiększające bezpieczeństwo pracy,
  • ergonomiczne uchwyty z zabezpieczeniem utrudniający dostęp do ważnych elementów maszyny osobom do tego niepowołanym,
  • dociski o zwiększonej trwałości – seria LONGLIFE, wytrzymujące nawet milion cykli zaciskania,
  • uchwyty San z ochroną antybiologiczną, gwarantującą ich użytkownikom długoletnią ochronę przed bakteriami i mikrobami,
  • oraz serię nowoczesnych elementów przenośników.

Wychodząc naprzeciw naszym kontrahentom staraliśmy się ułatwiać bezpośredni kontakt z nami i naszą ofertą. W mijającym roku przedstawiciele ELESA+GANTER Polska pojawili się m.in. na targach PLASTPOL w Kielcach, ITM MACHTOOL i TAROPAK w Poznaniu prezentując m.in. produkty cieszące się największym zainteresowaniem, w tym: modułowy system techniki liniowej, wibroizolatory oraz trójnogi, dwunogi, stopy, prowadzenia boczne, łączniki i kule transportowe stanowiące elementy do budowy różnego typu podajników.

Duże zainteresowanie z Państwa strony naszymi produktami, zarówno podczas Targów jak i na co dzień, spowodowało, że w pewnym momencie zabrakło nam katalogów prezentujących pełną ofertę ELESA+GANTER Polska. Mamy nadzieję, że przyszły rok będzie równie owocny, czego i Państwu życzymy.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Wskaźniki położenia ELESA-CLAYTON
CBS 2009

Najnowsze artykuły

Menu