Roltechnika 2016

artykułytargi

W dniach 20-21 sierpnia odbędzie się wystawa Roltechnika, której po raz piętnasty towarzyszyć będzie Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka. Wydarzenie jest organizowane co roku w Wilkowicach (gmina Lipno koło Leszna) przez Międzynarodowe Targi Poznańskie i stanowi okazję do zapoznania się z najnowszą ofertą producentów maszyn i urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie oraz do skorzystania z doradztwa rolniczego przed kolejnym sezonem. Dużą atrakcją imprezy, przyciągającą co roku tłumy widzów także tych niezainteresowanych rolnictwem, są pokazy wspomnianych wcześniej starych ale ciągle działających maszyn. Szczegółowe informacje na temat wystawy znajdują się na stronie: http://www.roltechnika.pl

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: , ,
Nierdzewne części do maszyn spełniające restrykcyjne wymagania branży spożywczej
Ostatni lot Ikara

Najnowsze artykuły

Menu