STOM TOOL 2016 – Salon Technologii Obróbki Metali

artykułytargi

W dniach 9-11 marca na terenie Targów Kielce odbędzie się kolejna edycja Salonu Technologii Obróbki Metali STOM. W ramach tego wydarzenia odbywa się równolegle 5 targów poświęconych różnym segmentom branży. W ramach STOM-TOOL odwiedzający mają możliwość zapoznać się technologiami wykorzystywanymi w przy obróbce metali, nowoczesnymi obrabiarkami i narzędziami. Z kolei STOM-Blech to okazja do poznania oferty w dziedzinie obróbki blach, w tym technologii cięcia, gięcia i nakładania powłok ochronnych. W ramach targów STOM-LASER można zapoznać się z nowoczesnymi, laserowymi technikami cięcia metali. W dziale SPAWALNICTWO prezentowane będą maszyny i narzędzia służące do spawania, zgrzewania i lutowania. I wreszcie w ramach WIRTOPROCESÓW odwiedzający będą mogli zapoznać się z możliwościami komputerowego wsparcia procesów projektowania, modelowania i obróbki metali oraz z technologiami druku 3D. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://targikielce.pl/pl/stom.htm

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: ,
Warsaw Pack 2016 – Targi Techniki Pakowania i Opakowań
Robot-kameleon

Najnowsze artykuły

Menu