SyMas 2016

artykułytargi

W dniach 5-6 października na terenie Targów w Krakowie odbędą się Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowanie i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych. Podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentują m.in. producenci i dostawcy maszyn sortujących, mieszających, osuszających, napełniających, systemów ważących, aparatury kontrolnej i pomiarowej itp. W ramach targów dostępna będzie także tzw. strefa ATEX, w której prezentowane będą mi. różnego typu systemy przeciwwybuchowe, odpylania i filtrowentylacji powietrza oraz zabezpieczenia procesowe. Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie: http://event.targi.krakow.pl/pl/strona-glowna/targi/targi/8-miedzynarodowe-targi-obrobki-magazynowania-i-transportu-materialow-sypkich-i-masowych/o-targach.html

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: , , ,
Unifikacja kół ręcznych pełnych serii VD.FP, VDO.FP i VDN.FP
EURO-LIFT 2016

Najnowsze artykuły

Menu