Targi Automaticon 2013

artykułyE+G bliżej Ciebie

Szanowni Czytelnicy,

Rok 2013 jest kolejnym rokiem, w którym kontynuujemy nasz program mobilnej prezentacji produktów ELESA+GANTER.

Zdajemy, sobie sprawę, że nawet najlepszy katalog produktów , papierowy bądź to elektroniczny, czytelna witryna internetowa, nigdy nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z naszymi produktami. Na odległość nie da się przekazać odczucia jakości, w pełni wytłumaczyć sposobu działania, funkcji  danego produktu , którą to możliwość ma się, gdy element spoczywa w naszych dłoniach. Wtedy tak naprawdę tworzą się pomysły , koncepcje, zastosowania danego elementu w opracowywanych konstrukcjach. Zgodnie z tą ideą, przygotowaliśmy dla Państwa plan ekspozycji produktów Elesa+Ganter na rok 2013.

Pierwszą okazją na spotkanie z naszymi produktami będą  Międzynarodowe targi: Automatyki i Pomiarów – AUTOMATICON 2013 na terenie Centrum Targowego EXPO , ul. Prądzyńskiego 12/14 , Warszawa , Hala 1, stoisko C23. Targi odbywają się w dniach: 19-22 Marca, 2013. Wstęp wolny.

automaticon

Zachęcamy do obejrzenia naszej ekspozycji, gdzie będziemy mogli pokazać takie elementy z naszej oferty jak:

 

NOWOŚĆ 2013

Zawiasy z wbudowanym wyłącznikiem bezpieczeństwa

zawias z wyłącznikiem
zawias z wyłącznikiem

 

NOWOŚĆ 2013

Wskaźniki położenia z czujnikiem magnetycznym MPI

wskaźnik położenia z czujnikiem magnetycznym
wskaźnik położenia z czujnikiem magnetycznym

 

Oraz

Uniwersalny system mocowania czujników i  fotokomórek – jest to zestandaryzowany zakres elementów przeznaczonych do tworzenia uchwytów mocujących różnego typu elementy pomiarowe w znaczący sposób ułatwiający pracę automatyków i inżynierów produkcji wszelkich branż.

mocowanie czujników
mocowanie czujników

Wskaźniki obrotów i położenia ręczne i elektroniczne do bezpośredniego wskazywania i ustalania położenia elementów na urządzeniu.

wskażniki obrotów i położenia
wskażniki obrotów i położenia

Na naszym stoisku otrzymają Państwo fachowe doradztwo techniczne, katalogi wraz z plikami 2D oraz 3D.

Serdecznie zapraszamy!

 

Targi AUTOMATICON® są od 18 lat największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. Targi dają Wystawcom doskonałą możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów.

Więcej informacji o targach na stronie : www.automaticon.pl

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Pokrętła dociskowe GN 7336.5
Uchwyt kasetowy PR-PF

Najnowsze artykuły

Menu