Targi Mach-Tool 2014

artykułyE+G bliżej Ciebie

Targi ITM Polska

Szanowni Czytelnicy,

Rok 2014 jest kolejnym rokiem, w którym kontynuujemy nasz program mobilnej prezentacji produktów ELESA+GANTER.

Zdajemy, sobie sprawę, że nawet najlepszy katalog produktów , papierowy bądź to elektroniczny, czytelna witryna internetowa, nigdy nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z naszymi produktami. Na odległość nie da się przekazać odczucia jakości, w pełni wytłumaczyć sposobu działania, funkcji  danego produktu , którą to możliwość ma się, gdy element spoczywa w naszych dłoniach. Wtedy tak naprawdę tworzą się pomysły , koncepcje, zastosowania danego elementu w opracowywanych konstrukcjach. Zgodnie z tą ideą, przygotowaliśmy dla Państwa plan ekspozycji produktów E+G na rok 2014.

Kolejną okazją na spotkanie z naszymi produktami będą  Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi: MACH-TOOL 2014 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 14, Poznań , Hala 7A, stoisko 17. Targi odbywają się w dniach:

3-6 Czerwca 2014.

W tym roku po raz kolejny, przygotowaliśmy zupełnie nową ekspozycję gdzie pokazywać będziemy takie nowości jak:

Prowadnice liniowe GN 491 , GN 492

prowadnice liniowe

Nowe elementy hydrauliki: kolumnowe wskaźniki poziomu cieczy HCK-GL, oraz systemy spustowe cieczy GN 880 , GN 880.1.

 

kolumnowe wskaźniki poziomu cieczy

system spustowy cieczy

 

Na naszym stoisku otrzymają Państwo fachowe doradztwo techniczne, katalogi wraz z plikami 2D oraz 3D.

Serdecznie zapraszamy!

Już w czerwcu do Poznania zjadą firmy z kilkunastu krajów, by zaprezentować na targach ITM Polska najnowsze technologie dla wielu gałęzi przemysłu. Ekspozycja targów zajmie aż 9 pawilonów – będzie to doskonała okazja do sprawdzenia nowych trendów i produktów na rynku oraz wymiany doświadczeń.

Podczas targów ITM Polska (3-6 czerwca 2014 r.) wystawcy prezentują ofertę dla takich branż, jak maszynowa, motoryzacyjna, zbrojeniowa, energetyka, czy kolejnictwo. W poznańskich halach można oglądać maszyny i urządzenia w ruchu z zakresu obróbki metali, hydrauliki i pneumatyki, spawalnictwa i lakiernictwa, metalurgii, czy też roboty przemysłowe i manipulatory.

Międzynarodowe spotkanie branży

W tym roku na ITM Polska swoją ofertę zaprezentują wystawcy z takich krajów jak: Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Indie, Niemcy, Polska, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Wystąpienia narodowe (prawie 200 firm) zapowiedziały m.in.: Indie (Kraj Partnerski ITM Polska 2014), Szwajcaria, land Badenii Wirtembergii, Tajwan i Chiny.

Ekspozycja salonów ITM Polska: Mach-Tool, Metalforum, Surfex, Welding, Hape, Nauka dla Gospodarki oraz Forum Odlewniczego FOCAST (odbywa się po raz pierwszy) zajmie powierzchnię 9 pawilonów.

Więcej informacji o targach na stronie : www.machtool.mtp.pl

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Robot w przebraniu krokodyla
Zamek zatrzaskowy BMS

Najnowsze artykuły

Menu