Trzpienie ustalające serii PMT – najwyższa jakość w nowej, obniżonej cenie

artykułyNowościtrzpienie

Dzięki dużej skali zainteresowania trzpieniami ustalającymi PMT wykonanymi z SUPER-technopolimeru, Elesa+Ganter zautomatyzowała ich proces produkcyjny. Dzięki temu obniżono koszty wytwarzania i ceny wszystkich trzpieni ustalających serii PMT o kilkanaście do kilkudziesięciu procent!

Obniżka cen na trzpienie ustalające

Zastosowanie trzpieni ustalających z tworzywa u wielu potencjalnych użytkowników może wzbudzać wątpliwości. Jak to możliwe, że element narażony podczas pracy na dynamiczne obciążenia ścinające i zginające jest wykonany z tworzywa? Właściwości tworzyw sztucznych są zależne od bazowego materiału wykorzystanego do ich produkcji, źródła jego pochodzenia oraz zastosowanych dodatków. Dlatego też, aby produkt z tworzywa mógł pracować pod obciążeniem, musi być wykonany z najwyższej jakości materiałów.

Trzpienie ustalające serii PMT
Trzpienie ustalające serii PMT

Trzpienie ustalające serii PMT są wykonane ze specjalnego technopolimeru na bazie poliamidu (PA), dodatkowo wzmocnionego włóknem szklanym. Materiał ten zwany SUPER-technopolimerem pod kątem wytrzymałości jest porównywalny z niektórymi metalami, czy stopami metali, a jego pozostałe właściwości (wysoka odporność na korozję, niska waga) są dodatkowymi atutami. To właśnie dzięki SUPR-technopolimerowi wytrzymałość na ścinanie trzpieni tej serii sięga nawet 4000N.

Trzpienie ustalające PMT zostały wprowadzone do oferty Elesa+Ganter kilka lat temu i szybko znalazły zainteresowanie wśród użytkowników. W krótkim czasie serie PMT.100 i PMT.101 uzupełniono modelami PMT.110 oraz PMT 200.

Poniżej znajdują się linki do materiałów z bliższymi informacjami technicznymi na temat poszczególnych typów trzpieni PMT:

Trzpienie ustalające PMT.100 i PMT.101
Trzpienie ustalające PMT.100 i PMT.101

Artykuł o PMT.100/PMT.101 – https://info.elesa-ganter.pl/pmt-trzpienie-ustalajace-z-tworzywa/

Karta katalogowa PMT.100 –https://www.elesa-ganter.pl/webapp/wcs/stores/servlet/pl/b2bstorepol/trzpie%C5%84-stalowy–oksydowany-na-czarno–bez-przeciwnakr%C4%99tki-pmt100-a–22#listtype=search&term=pmt

Karta katalogowa PMT.101 – https://www.elesa-ganter.pl/pl/b2bstorepol/black-oxide-steel-plunger–without-locking-nut-pmt101-a

Trzpienie ustalające PMT.110
Trzpienie ustalające PMT.110

Artykuł o PMT.110 – https://info.elesa-ganter.pl/trzpien-ustalajacy-pmt-110/

Karta katalogowa PMT.110 – http://www.elesa-ganter.com/pl/28/sp/9452/4/85/trzpienie-ustalajace-super-technopolimer/pmt.110/eg/

Trzpienie ustalające PMT 200
Trzpienie ustalające PMT 200

Artykuł o PMT.200 – https://info.elesa-ganter.pl/trzpien-ustalajacy-pmt-200/

Karta katalogowa PMT.200 – http://www.elesa-ganter.com/pl/28/sp/9116/4/85/trzpienie-ustalajace-z-dzwignia-z-pozycja-odwiedziona-super-technopolimer/pmt.200/eg/

Już teraz możesz zakupić trzpienie z serii PMT w nowych, atrakcyjnych cenach!

http://sklep.elesa-ganter.pl/pl/promotions

SUPER-technopolimer
SUPER-technopolimer

Artykuł na temat SUPER-Technopolimeru – https://info.elesa-ganter.pl/super-technopolimer/

Redakcja: Elesa+Ganter Polska

Informacje o ofercie produktowej znajdują się w katalogach papierowych lub na stronie www.elesa-ganter.pl

Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów!

Kontakt:

Centrala: +48 22 737 70 47

Pomoc techniczna: +48 691 772 572 (Krzysztof Stutko)

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: ,
Zawleczki sprężyste serii GN 1024 oraz GN 1024-NI
Nierdzewne części do maszyn spełniające restrykcyjne wymagania branży spożywczej

Najnowsze artykuły

Menu