Uchwyty rurowe GN 666-NG – nierdzewne czyli uniwersalne, ekonomiczne rozwiązanie do zastosowań maszynowych

artykułyBez kategoriiNowościpolecane produktyuchwyty

Uchwyty rurowe GN 666-NG oferowane przez Elesa+Ganter stanowią rozszerzenie serii GN 666. Dzięki zastosowanym materiałom, stanowią one ekonomiczną wersję uchwytów rurowych do zastosowań wymagających odporności na korozję atmosferyczną, czy uszkodzenia mechaniczne.

Uchwyty rurowe

Rys.1 Uchwyt rurowy GN 666-NG

Zmiana wprowadzona w wykonaniu GN 666-NG (Rys. 1) dotyczy materiału, z którego wykonana jest rura uchwytu. Dotychczas stosowane aluminium zastąpiono stalą nierdzewną AISI 304. Wsporniki i zaślepki pozostały bez zmian i wykonywane są z technopolimeru na bazie poliamidu (PA). Zastosowane materiały pozwalają na użytkowanie uchwytu w temperaturach do 100°C, w miejscach narażonych na korozję.

Uchwyty rurowe nierdzewne GN 666-NG przeznaczone są do mocowania śrubami wkręcanymi od tyłu, wsporniki posiadają wewnętrzne stalowe tuleje ze stali ocynkowanej. Standardowe wymiary uchwytu to rura o średnicy 30 mm, dostępna w długościach od 200 do 600 mm. Istnieje możliwość wykonania niestandardowych długości uchwytu (na życzenie dla odpowiednich ilości).

Połączenie technopolimeru ze stalą nierdzewną, odporną na ścieranie, zadrapania oraz czynniki chemiczne powoduje, iż GN 666-NG staje się ekonomiczną wersją uchwytu nierdzewnego do zastosowań maszynowych. Stanowi idealne rozwiązanie w miejscach, w których potrzebny jest długi uchwyt np. przy osłonach przesuwnych do maszyn.

Strony katalogowe prezentowanych produktów:

Informacje o pełnej ofercie ELESA + GANTER znajdują się w katalogach papierowych oraz na stronie: www.elesa-ganter.pl

Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów
Kontakt
Centrala: +48 22 737 70 47
Pomoc techniczna: +48 885 020 800

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: ,
Zestawy kołowe do zastosowań medycznych, biurowych, warsztatowych i sklepowych – seria RE.C6 i RE.C7
Subcontracting 2015 – Targi Kooperacji Przemysłowej

Najnowsze artykuły

Menu