Uchwyty rurowe ETH-AN z nagrodą IF Design Award 2015

artykułyNagrodyNowościuchwyty

Mamy zaszczyt poinformować, że dbałość o funkcjonalność, stylistykę i jakość wykonania produktów ELESA+GANTER, zostały docenione po raz kolejny. Uchwyt ETH-AN (Rys.1) firmy Elesa zdobył jedną z najważniejszych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego – „International Forum Design Award 2015″. Nagroda ta przyznawana jest przez niezależną, międzynarodową komisję, w skład której wchodzi wielu sławnych projektantów. Organizowany co roku konkurs zaliczany jest do najważniejszych na świecie.

uchwyt rurowy ETH-AN EX

Rys.1 Uchwyt rurowy ETH w wykonaniu AN

Wyróżniony uchwyt należy do linii Ergostyle, cechującej się najwyższą ergonomią wykonania oraz różnorodną kolorystyką. Bazę uchwytu stanowi okrągły profil aluminiowy, anodowany dla zwiększenia wytrzymałości powierzchni. Dzięki dużej średnicy profilu (35 mm) uzyskujemy pewny i wygodny chwyt. Poliamidowe wsporniki połączone są z profilem aluminiowym za pomocą specjalnego systemu rozporowego, co zapobiega obracaniu części rurowej w trakcie użytkowania. Wsporniki wyposażone są w zaślepki gniazd śrub mocujących, dopasowane kształtem do stylistyki całego uchwytu. Zaślepki dostępne są w sześciu standardowych kolorach, co pozwala dopasować uchwyt do danej aplikacji.

Uchwyt rurowy ETH dostępny jest w kilku standardowych rozmiarach, do 1000 mm rozstawu otworów mocujących. Ze względu na modułową konstrukcję, może być również oferowany w niestandardowych długościach (na specjalne zamówienie).

Solidne wykonanie i przemyślany design sprawiają, że uchwyt rurowy ETH nadaje się zarówno do drzwi, osłon, czy pokryw maszyn i urządzeń, jak i różnorodnego sprzętu, stosowanego poza sektorem przemysłowym.

Link do strony katalogowej ze szczegółowymi danymi technicznymi znajduje się poniżej:

  • ETH  – Uchwyty rurowe.

Autor: Eligiusz Glass

Redakcja: Elesa+Ganter Polska

Informacje o ofercie produktowej znajdują się w katalogu:

Katalog podstawowy 038 (wersja polskojęzyczna) + Nowości

lub na stronie: www.elesa-ganter.pl

Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów!

Kontakt:

Centrala: +48 22 737 70 47

Pomoc techniczna: +48 609 914 500 (Eligiusz Glass)

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: , ,
Higieniczne łączniki do profili rurowych
Zestawy montażowe serii GN 965 i GN 968 do systemów konstrukcyjnych profili aluminiowych z rowkami teowymi

Najnowsze artykuły

Menu