Uchwyty rurowe o oznaczeniu GN 334.1 – ELESA+GANTER

artykułyuchwyty

Uchwyty rurowe noszące oznaczenie GN 334.1 uzupełniły ofertę uchwytów Elesa Ganter. Nowe uchwyty rurowe wyróżniają odsadzone wsporniki mocujące, których kształt zapewnia większą stabilność i ułatwia montaż (rys.1).

Wsporniki mocowane są do owalnego profilu uchwytu za pomocą samogwintujących wkrętów, jak w modelu GN 334. Dla zwiększenia estetyki wkręty mocujące zostały zasłonięte pokrywkami z tworzywa.

uchwyty rurowe

Rys.1. Uchwyty rurowe o profilu owalnym GN 334.1.

 

Uchwyty rurowe GN 334.1 można stosować do różnego rodzaju osłon, drzwi i elementów przesuwnych, przy czym samo mocowanie może odbywać się zarówno od frontu, jak i od spodu. Uchwyty rurowe oferowane są w kilku standardowych długościach od 200 do 800mm oraz w innych wymiarach, jako wykonanie specjalne.

Profil owalny uchwytu dostępny jest w dwóch standardowych kolorach: czarnym – powłoka z żywicy epoksydowej, naturalnym – anodowane aluminium. Również wsporniki uchwytu oferowane są w dwóch wariantach kolorystycznych, czarny i szary, oba pokryte żywicą epoksydową. Atrakcyjny efekt wizualny uzyskujemy dzięki maskownicom w kolorze jasno – szarym.

Strony katalogowe prezentowanych produktów:

Autor: Stefan Lewandowski
Redakcja: Elesa+Ganter Polska

Informacje o pełnej ofercie ELESA + GANTER znajdują się na stronie: www.elesa-ganter.pl oraz w katalogach papierowych.

Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów

Kontakt:

Centrala: +48 22 737 70 47
Pomoc techniczna: +48 885 020 900 (Stefan Lewandowski)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: ,
GN 516.5 – Zamek z funkcją doszczelniania
Uchwyt rurowy o oznaczeniu ETH, linia ERGOSTYLE – ELESA+GANTER

Najnowsze artykuły

Menu