Uchwyty rurowe o oznaczeniu M.1043 w rozszerzonej ofercie

artykułyuchwyty

Uchwyty rurowe M.1043 to seria produkowana przez nas do wielu lat i bardzo popularna na rynku. W jednym z rozszerzeń została wzbogacona o nowe wielkości i wykonania materiałowe.

Uchwytyrurowe z serii M.1043 posiadają prostą konstrukcję opartą na solidnych wspornikach z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym oraz mocowanej w nich na wcisk rurze.
Wsporniki posiadają gniazda pod śruby z łbem nimbusowym, umożliwiające ich łatwe zamocowanie do każdego typu osłony, pokrywy, czy drzwi.

uchwyty rurowe

Rys. Uchwyty rurowe

Profile rurowe wyposażone są w specjalne zatyczki gumowe, zapewniające bezluzowe mocowanie we wspornikach (na wcisk). Rozwiązanie takie zapobiega dodatkowo obracaniu się rury względem wsporników uchwytu.

Uchwyty rurowe serii M. 1043 dostępne są w standardowych długościach z zakresu 300 – 700 mm (rozstaw otworów montażowych) oraz dwóch średnicach rury. Dostępnej dotychczas, średnicy 30 mm oraz nowej, 20 mm. Nowością też jest rozszerzenie zakresu oferowanych standardowo wykonań samej rury. Dostępne dotychczas jedyne standardowe wykonanie z aluminiową rurą powlekaną żywicą epoksydową w kolorze grafitowym (M.1043-EP) zostało uzupełnione o dwa nowe:

  • M.1043-SST – uchwyt z rurą ze stali kwasoodpornej AISI 304,
  • M.1043-AN – uchwyt z rurą aluminiową anodowaną w kolorze naturalnym.

W wykonaniu specjalnym dostępny jest też dodatkowy (środkowy) wspornik podtrzymujący dla uchwytów o większych długościach.

Strona katalogowa nowych uchwytów M.1043

Autor: Krzysztof Stutko
Redakcja: Elesa+Ganter Polska

Informacje o pełnej ofercie produktowej znajdują się w naszym katalogu podstawowym 038 (wersja polskojęzyczna) lub na stronie: www.elesa-ganter.com

Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów!

Kontakt:
Centrala: +48 22 737 70 47
Pomoc techniczna: +48 691 772 572 (Krzysztof Stutko)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: , ,
Start nowego serwisu internetowego Elesa+Ganter Polska
Elesa+Ganter bliżej Ciebie

Najnowsze artykuły

Menu