Wytrzymały zawias CFL odporny na duże obciążenia

artykułyNowościZawiasy

Oferta zawiasów Elesa+ Ganter została wzbogacona o bardzo wytrzymały zawias CFL, dedykowany do mocno obciążonych zastosowań. Oferuje on największą obciążalność osiową wśród zawiasów wykonanych z technopolimerów, która osiąga w tym przypadku 4000 N.

 

 

zawias CFL

Rys.1: Wytrzymały zawias CFL i kierunek działania siły osiowej

Wytrzymały zawias CFL w standardzie posiada nierdzewny sworzeń obrotowy wykonany ze stali AISI 303, a materiał korpusu to wzmocniony włóknem szklanym technopolimer na bazie poliamidu (PA). Takie zestawienie materiałów zapewnia mu pełną odporność na korozję. Istotną cechą nowego zawiasu jest również duży rozstaw otworów montażowych, pozwalający mocować go w pokrywach wyposażonych w uszczelkę.

Typowe aplikacje nowego zawiasu to mocno obciążone drzwi i osłony o dużych gabarytach, również te posiadające uszczelnienia.

Strony katalogowe prezentowanych elementów:

Autor: Łukasz Michno
Redakcja: Elesa + Ganter Polska

Informacje o pełnej ofercie ELESA + GANTER znajdują się w:

katalogu podstawowym 038 (wersja polskojęzyczna)

lub na stronie: www.elesa-ganter.pl

Jeśli nie posiadasz kataloguzamów!

Kontakt:
Centrala: +48 22 737 70 47
Pomoc techniczna: +48 665 078 500 (Łukasz Michno)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: , ,
Nowe zawiasy do przyspawania serii GN 128
BAKEPOL 2013

Najnowsze artykuły

Menu