Wziernikowe wskaźniki przepływu – HVF

artykułyNowościpolecane produktywskaźniki przepływu

ELESA + GANTER wprowadziła do oferty wziernikowe wskaźniki przepływu HVF, które są wykorzystywane do sprawdzenia przepływu cieczy przez rurę oraz jej właściwości (kolor, obecność cząsteczek stałych, zanieczyszczeń itp.).

Wziernikowe wskaźniki przepływu

Wskaźniki przepływu HVF są przeznaczone do stosowania w różnych sektorach przemysłu, w celu monitorowania i sprawdzania przepływów w procesach przemysłowych, takich jak:

– systemy chłodnicze, grzewcze i smarowania

– oczyszczanie ścieków, filtracja i destylacja

– systemy ochrony przeciwpożarowej

– przemysł naftowy i rafineryjny

– maszyny drukarskie

Zarówno czarne wsporniki, jak i czerwona oś z wirnikiem są wykonane z technopolimeru na bazie polipropylenu, co czyni ten produkt unikalnym na rynku. Pręty łączące są wykonane z niklowanego mosiądzu, a pierścienie uszczelniające z gumy syntetycznej NBR. Konstrukcję wskaźników HVF zaprojektowano ze szkła laboratoryjnego PYREX®, tak aby umożliwić maksymalną widoczność i możliwość kontroli przepływu cieczy pod każdym kątem.

Wskaźniki przepływu HVF mogą być stosowane z różnymi płynami, takimi jak: zimna i gorąca woda, oleje, benzyna, alkohole, czy roztwory na bazie glikolu.

Wskaźnik może wytrzymać przepływ cieczy o maksymalnej temperaturze 100 ° C i maksymalnym ciśnieniu 12-25 bar (w zależności od wymiaru).

Karta katalogowa wskaźników HVF wraz z rysunkami i tabelami wymiarów i parametrów jest dostępna na naszej stronie internetowej:

https://www.elesa-ganter.pl/webapp/wcs/stores/servlet/pl/b2bstorepol/wziernikowe-wska%C5%BAniki-przep%C5%82ywu-hvf–22#listtype=search&term=hvf

Redakcja: Elesa+Ganter Polska

Informacje o pełnej ofercie ELESA + GANTER znajdują się na stronie: www.elesa-ganter.pl

Jeśli nie posiadasz katalogu w wersji papierowej – zamów

Kontakt:

Centrala: +48 22 737 70 47

Pomoc techniczna: +48 691 772 572 (Krzysztof Stutko)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: ,
František Hruška – wynalazca miodarki
Dociskacze poziome z blokadą otwarcia

Najnowsze artykuły

Menu