Zamek z zatrzaskiem

artykułyzamki

Firma Ganter poszerzyła ofertę produkowanych przez siebie zamków do maszyn i urządzeń o zamek z zatrzaskiem automatycznym. Dzięki niemu drzwiczki urządzenia zatrzasną się same, gdy znajdą się w pozycji zamkniętej. Nowy produkt ma oznaczenie GN 315 i GN 315.1.

Nowy zamek z zatrzaskiem marki Ganter jest wyposażony w przycisk pozwalający na zwolnienie blokady i otwarcie drzwiczek. Korpus zamka jest wykonany z ocynkowanej, chromianowanej stali. Tuleja oporowa została dodatkowo pokryta żywicą epoksydową w kolorze czarnym. Przycisk zwalniający mechanizm zatrzaskowy oraz zapadka są wykonane z technopolimeru.

Nowy zamek z zatrzaskiem jest dostępny w dwóch opcjach:

  • GN 315 – regulowana tuleja oporowa połączona gwintem z korpusem zamka ułatwia jego montaż oraz pełni funkcję uchwytu, którym otwieramy drzwi
  • GN 315.1 – niska tuleja oporowa zamocowana na stałe w korpusie zamka, do zastosowań, gdzie przewidziany jest inny uchwyt do otwierania drzwi, szuflady itp., a sam zamek nie może znacząco wystawać poza obudowę.

zamek z zatrzaskiem

Zamek z zatrzaskiem GN 315 i zamek GN 315.1

W celu uzyskania bliższych informacji o powyższych produktach (strony katalogowe, dostępność, ceny) prosimy o kontakt z działem sprzedaży Elesa+Ganter.
Strony katalogowe prezentowanych produktów w języku angielskim:

Informacje o pełnej ofercie produktowej znajdują się w katalogu:

  • Nowy katalog podstawowy 038 (wersja polskojęzyczna)

lub na stronie: www.elesa-ganter.pl

Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów!

Kontakt:
Centrala: +48 22 737 70 47

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: ,
Dociski szybkomocujące – poszerzona oferta
Koła pokrętne, aluminiowe Elesa+Ganter

Najnowsze artykuły

Menu