Zamki zatrzaskowe z uchwytem CMS w meblach kamperowych – case study firmy Red Rocket

artykułyPorady techniczne

Meble kamperowe Red Rocket

W dzisiejszym dynamicznym świecie podróżowania kamperem, priorytetem staje się komfort i funkcjonalność przestrzeni wewnątrz pojazdu. W tym kontekście firma Elesa+Ganter prezentuje nowoczesne rozwiązanie w postaci zamka zatrzaskowego z uchwytem CMS, które idealnie sprawdza się w meblach do kamperów. Oferuje ono prosty montaż, wytrzymałość, niską wagę oraz przystępną cenę, stanowiąc wygodne rozwiązanie zarówno dla producentów wyposażenia kamperów, jak i pasjonatów podróży, którzy budują je własnymi siłami (rys. 1).

Rys. 1. Zamek CMS zastosowany w szufladach mebli kamperowych Red Rocket

Zamek zatrzaskowy z uchwytem CMS to produkt wykonany z zaawansowanego technologicznie technopolimeru, łączącego w sobie lekkość z wysoką wytrzymałością. Jest to istotne, szczególnie w przypadku mebli kamperowych, gdzie każdy dodatkowy gram może wpływać na zużycie paliwa. Niska masa elementów wyposażenia jest też niezmiernie istotna z innego powodu. Każdy kamper ma określoną dopuszczalną masę całkowitą, więc czym większa waga wyposażenia, tym mniej bagaży możemy ze sobą zabrać. Połączenie materiałów poliamidu (PA) i polioksymetylenu (POM) z odpornością na UV, gwarantuje również trwałość, co jest niezbędne w warunkach podróży, gdzie meble są używane w różnych warunkach atmosferycznych.

Rys. 2 Montaż zamka CMS

Firma Red Rocket jest znana z wysokiej jakości swoich produktów i doskonale rozumie potrzeby podróżujących. Współpraca z Elesa+Ganter to synergia innowacyjnej technologii zamków zatrzaskowych z uchwytem CMS z designerskimi i funkcjonalnymi rozwiązaniami mebli oferowanymi przez Red Rocket. To partnerstwo gwarantuje, że meble kamperowe są nie tylko praktyczne, ale także estetyczne i dostosowane do potrzeb klienta (Rys. 3).

Rys. 3 Projekt mebli kuchennych firmy Red Rocket z wykorzystaniem zamka CMS od Elesa+Ganter

Zamek zatrzaskowy z uchwytem CMS doskonale sprawdza się w różnych rodzajach mebli kamperowych. W szafkach wiszących zapewnia bezpieczne przechowywanie przedmiotów. Z kolei w schowkach ułatwia szybki dostęp do niezbędnych rzeczy. W meblach kuchennych zabezpiecza naczynia i przybory kuchenne podczas podróży. Dzięki zastosowaniu tego nowoczesnego zamka, podróżowanie staje się bardziej komfortowe i zorganizowane (Rys. 4).

Rys. 4 Przykłady zastosowań zamków CMS w meblach kamperowych firmy Red Rocket takich jak: szafki wiszące, meble kuchenne i schowki.

Zamek CMS to nie tylko zaawansowane technologicznie rozwiązanie, ale także produkt budżetowy. Przystępna cena tego zamka umożliwia stosowanie go na masową skalę, co jest korzystne zarówno dla producentów mebli, jak i dla klientów poszukujących wysokiej jakości produktów w rozsądnej cenie.

W przypadku prowadzenia nowego projektu zachęcamy do kontaktu z działem technicznym Elesa+Ganter, który służy pomocą w optymalnym rozwiązaniu każdego problemu natury technicznej.

Linki do produktów:

Zamki zatrzaskowe CMS

Redakcja: Elesa+Ganter Polska

Informacje o pełnej ofercie ELESA + GANTER znajdują się na stronie: www.elesa-ganter.pl

Jeśli nie posiadasz katalogu w wersji papierowej – zamów

Kontakt:

Centrala: +48 22 737 70 47

Pomoc techniczna: +48 887 420 800

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

NOWOŚĆ! Wewnętrzne dźwignie obsługowe GN 120.3 do zamków
NOWOŚĆ! Przyssawki próżniowe i akcesoria

Najnowsze artykuły

Menu