Zapraszamy na Targi Automaticon 2012

artykułyE+G bliżej Ciebie

Szanowni Czytelnicy,

Rok 2012 jest kolejnym rokiem, w którym kontynuujemy nasz program mobilnej prezentacji produktów ELESA+GANTER.

Zdajemy, sobie sprawę, że nawet najlepszy katalog produktów, papierowy bądź to elektroniczny, czytelna witryna internetowa, nigdy nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z naszymi produktami. Na odległość nie da się przekazać odczucia jakości, w pełni wytłumaczyć sposobu działania, funkcji  danego produktu, którą to możliwość ma się, gdy element spoczywa w naszych dłoniach. Wtedy tak naprawdę tworzą się pomysły, koncepcje, zastosowania danego elementu w opracowywanych konstrukcjach. Zgodnie z tą ideą, przygotowaliśmy dla Państwa plan ekspozycji produktów E+G na rok 2012.

Rok 2012 jest dla nas szczególnym rokiem, gdyż będziemy mogli Państwu po raz pierwszy zaprezentować naszą nową ekspozycję targową, która w całości została odnowiona pod względem estetycznym, ale przede wszystkim merytorycznym. Na odwiedzających czeka szeroka prezentacja nowych produktów. Praktycznie 80% ekspozycji nie było do tej pory pokazywane w Polsce. Zachęcamy do obejrzenia.

Pierwszą okazją na spotkanie z naszymi produktami będą  Międzynarodowe targi: Automatyki i Pomiarów – AUTOMATICON 2012 na terenie Centrum Targowego EXPO, ul. Prądzyńskiego 12/14 , Warszawa , Hala 1, stoisko A23. Targi odbywają się w dniach: 20-23 Marca, 2012.

Automaticon 2012

Zachęcamy do obejrzenia naszej ekspozycji, gdzie będziemy mogli pokazać takie elementy z naszej oferty jak:

system mocowania czujników

Uniwersalny system mocowania czujników i  fotokomórek – jest to zestandaryzowany zakres elementów przeznaczonych do tworzenia uchwytów mocujących różnego typu elementy pomiarowe w znaczący sposób ułatwiający pracę automatyków i inżynierów produkcji wszelkich branż.

wskaźniki

Wskaźniki obrotów i położenia ręczne i elektroniczne do bezpośredniego wskazywania i ustalania położenia elementów na urządzeniu.

elementy maszyn

Elementy maszyn

magnesy

Magnesy Trwałe służącą do ustalania i pozycjonowania elementów.

zawiasy

(Na powyższym zdjęciu od prawej:) Zawiasy z czujnikami.   Wskaźniki poziomu  płynów z wbudowanymi czujnikami temperatury oraz poziomu.    Uchwyty funkcyjne.           Prowadnice liniowe.

Jako nowość zaprezentujemy: wibroizolatory oraz nową serię zamknięć GN 516

wibroizolatory

Na naszym stoisku otrzymają Państwo fachowe doradztwo techniczne, katalogi wraz z plikami 2D oraz 3D.

Serdecznie zapraszamy!

 

Targi AUTOMATICON® są od 17 lat największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. Targi dają Wystawcom doskonałą możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów.

Więcej informacji o targach na stronie : www.automaticon.pl

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Mrówcza praca robotów w magazynach
Nowe powłoki z żywicy epoksydowej dla produktów firmy GANTER

Najnowsze artykuły

Menu