Zapraszamy na targi TAROPAK

artykułyE+G bliżej Ciebietargi

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Elesa+Ganter na tegorocznych targach TAROPAK, które odbędą się w dniach 26-29 września 2016 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Znajdą nas Państwo na stoisku nr 50 w hali 3. Jak zwykle przygotowaliśmy bogatą ekspozycję naszych produktów oraz wiele rynkowych nowości.

Na naszym stoisku otrzymają Państwo fachowe doradztwo techniczne, katalogi wraz z plikami 2D oraz 3D.

Lokalizacja stoiska Elesa+Ganter na targach Taropak

W tym roku zaprezentujemy nowości m.in.:

  1. Zespoły łożyskowe wahliwe w oprawach z tworzywa model: UCF/UCFB/UCFL/UCP

zespoły łożyskowe

Elementy te stanowią punkty podparcia wałów/osi w różnorodnych maszynach i urządzeniach przemysłowych, zapewniając odpowiednie łożyskowania i współosiowość. Dodatkowymi atutami są ich łatwy montaż, szczelność oraz odporność na korozję.

  1. Elektroniczne wskaźniki położenia model: DD51-E oraz DD52R-E

Elektroniczne wskaźniki położeniaDD52R-E

Wskazują położenie elementu lub jego przemieszczenie w układach regulacji. Dają możliwość bezpośredniego programowania parametrów wskaźnika. Dzięki IP67 oraz użytym materiałom stosowane są tam, gdzie bezwzględna czystość i higiena są priorytetem.

  1. Nierdzewne pokrętła higieniczne GN 5345

nierdzewne pokrętła higieniczne

Budowa monolityczna wykonana z jednego kawałka stali nierdzewnej. Nie posiadają miejsc łączenia, gdzie mogą gromadzić się nieczystości. Gładka powierzchnia, duże promienie zaokrągleń, ułatwiają utrzymanie czystości. Przeznaczenie – przemysł spożywczy.

  1. Pokrętła do zastosowań higienicznych seria VTT

pokrętła nierdzewne VTT

Pokrętła stworzone zostały z myślą o aplikacjach wymagających zachowania wysokiego stopnia higieny. Dzięki użytym materiałom: tworzywo, stal nierdzewna, to idealne rozwiązanie do urządzeń, które muszą być często myte za pomocą wody lub pary wodnej.

  1. Higieniczne łączniki do profili rurowych model GN 132.5, GN 192.5

łączniki do profili

Służą do budowy stabilnych konstrukcji maszyn i urządzeń, są także pomocne przy ich modernizacjach. Ze względu na ich stosowanie w urządzeniach przemysłu spożywczego, pakującego, wprowadzono bardziej higieniczne wykonania ze stali nierdzewnej.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: , ,
Robot parkujący
Historia pianisty, który wynalazł wycieraczki do szyb i nie tylko

Najnowsze artykuły

Menu