Zawias z regulacją o oznaczeniu CFU

artykułyZawiasy

Zawias z regulacją typu CFU to najmłodsze dziecko konstruktorów Elesa+Ganter z serii ciekawych elementów zabudowy. Charakteryzuje się zwiększoną funkcjonalnością polegającą na możliwości kontrolowania siły otwierania/zamykania bądź jeśli to konieczne zablokowania w dowolnym kącie otwarcia. Odbywa się to poprzez dokręcenie wkręta umieszczonego na wierzchu zawiasu, który zwiększa opór pomiędzy połówkami zawiasu i jego szpilką. Zawias CFU dostępny jest w dwóch rozmiarach oraz rodzajach tworzyw: czarnym oraz CLEAN przeznaczonym do zastosowań higienicznych.

 

zawias z regulacją

Rys.: Zawias z regulacją CFU

Alternatywą do zawiasu z regulacją CFU nie wymagającą użycia dodatkowego narzędzia jest wcześniej opracowany zawias typu CFA+ERS, gdzie blokowanie pozycji odbywa się za pośrednictwem rękojeści nastawnej.

Strony katalogowe prezentowanego produktu:

Autor: Łukasz Michno
Redakcja: Elesa+Ganter Polska

Informacje o pełnej ofercie ELESA+GANTER znajdują się w:

  • nowy katalogu podstawowy 038 (wersja polskojęzyczna)

lub na stronie: www.elesa-ganter.pl

Jeśli nie posiadasz kataloguzamów!

Kontakt:
Centrala: +48 22 737 70 47
Pomoc techniczna: +48 665 078 500 (Łukasz Michno)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: , ,
Wibroizolatory DVA
Podsumowanie obecności na targach Rehabilitacja 2009 oraz EUROTOOL 2009

Najnowsze artykuły

Menu