CFR – Zawiasy regulowane

artykułyZawiasy

Elesa+Ganter Polska poszerzyła swoją ofertę zawiasów o najnowszy model marki ELESA – zawiasy regulowane CFR.  Pozwalają one na łatwe i szybkie dopasowanie położenia drzwi względem futryny w pionie i w poziomie. Dzięki zastosowaniu specjalnego radełkowania wokół otworów montażowych i umieszczanych na nich radełkowanych podkładek przesuwnych. Zawiasy regulowane CFR charakteryzują się dużą trwałością montażu i odpornością na rozregulowanie.

 

Rys.1: Zawiasy regulowane CFR.

Nowe zawiasy regulowane są wykonane ze wzmocnionego włóknem szklanym technopolimeru na bazie poliamidu (PA). Materiał ten jest odporny na rozpuszczalniki, oleje, smary i inne czynniki chemiczne. Sworzeń obrotowy stanowiący oś zawiasów jest wykonany ze stali nierdzewnej AISI 303. Otwory montażowe mają charakter przelotowy i są przeznaczone pod śruby z łbem stożkowym, rozmiar M6.

Pełny zakres oferowanych przez Elesa+Ganter Polska zawiasów z tworzyw, stali oraz stali nierdzewnej można obejrzeć na stronie: www.elesa-ganter.pl

Strony katalogowe polecanych produktów:

Jeśli nie posiadasz katalogu – zamów!

Kontakt:

Centrala: +48 22 737 70 47
Pomoc techniczna: +48 691 772 572 (Krzysztof Stutko)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Tags: , ,
Nowe superwytrzymałe stopy tytanu i szkła
Wskaźniki położenia ELESA-CLAYTON

Najnowsze artykuły

Menu