Znowu przyspieszamy – szybszy system dostaw produktów Elesa+Ganter

Aktualnościartykuły

Wraz z nadejściem nowego roku, Elesa+Ganter przygotowało swoje centra magazynowo-logistyczne do zwiększenia przepustowości, a zatem przyspieszenia systemu dostaw oferowanych produktów.

W ostatnich dniach został zakończony proces modernizacji magazynów wysokiego składowania firmy Ganter. Wprowadzone zmiany zwiększą prędkość poboru produktów z magazynu, co wyeliminuje momenty powstawania zatorów w procesie realizacji zamówień. Systemy magazynowe zarówno Elesy jak i Gantera, mogę poszczycić się wskaźnikiem osiągalności produktów z półki na poziomie 98,8%. Oznacza to w praktyce, że wszystkie produkty standardowe jak i robione na specjalne zamówienie są składowane i dostępne od ręki. Wraz z tymi modyfikacjami i po Polskiej stronie zachodzą pozytywne zmiany.

Elesa+Ganter Polska jest w fazie rozbudowywania istniejącego magazynu, i będzie to jedno z głównych zadań tego roku. Cały proces zmian logistycznych prowadzi do stworzenia w naszym kraju systemu, gdzie każdy standardowy produkt pokazywany w katalogu jest dostępny i dostarczony do klienta w ciągu 24h. O postępach całego procesu będziemy na bieżąco informować naszych czytelników. Warto w obecnej chwili nadmienić, że już teraz w polskim magazynie Elesa+Ganter dostępnych jest ponad 10.000 produktów z terminem dostawy 24 h.

Rys 1: od lewej : Centrum logistyczno-magazynowe firmy Elesa S.p.A. i Centrum logistyczno-magazynowe firmy OTTO Ganter GmbH & Co. KG

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter:

Lubimy dzielić się… naszą wiedzą techniczną, nowościami produktowymi, nowinkami ze świata techniki i przemysłu, zaproszeniami na targi oraz specjalnymi rabatami.
Podziel się i Ty… swoim adresem mailowym, a raz na 4 tygodnie otrzymasz od nas elektroniczny „Magazyn dla Konstruktorów” przygotowany starannie przez naszych Doradców Technicznych.

Maraton robotów
EPLA 2011

Najnowsze artykuły

Menu